Зеленський увів в дію рішення РНБО: куди підуть гроші, які платять мисливці?

Кабінет Міністрів України має розробити та затвердити у тримісячний строк порядок використання коштів, отриманих від реалізації користувачам мисливських угідь ліцензій на добування мисливських тварин, а також за видачу посвідчень мисливця та щорічних контрольних карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання.

Це передбачено Указом №111/2021, яким Президент України Володимир Зеленський, увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері та першочергові заходи щодо їх нейтралізації» від 23 березня 2021 року.

2 коментарі до “Зеленський увів в дію рішення РНБО: куди підуть гроші, які платять мисливці?

  1. Певна частина коштів повинна йти на закупівлю племінного поголів’я різних видів диких тварин,для оновлення генетики!
    Наприклад Європейський-Олень,була програма розселення по Україні 1970-1975 рік,після цього оновлення генетики більше не було,йде імбридинг,виродження,та ослаблення виду……
    Говорю про Сумську область!
    Така проблема існує по всих видах дичини!!!
    Я працюю у цій сфері,і знаю як зарадити,і виправити цю проблему!!!

  2. И тут длинная рука госдепов хочет поиметь охотников.Пусть пан Зэ. отчитаетса перед нами куда идут деньги за _взносы,отчтрелочные трудоучастие.Генофон животный необновляетса.Фермеров за сжигание травы не штрафуют .Они,фермеры,самовольно распахивают балки прибрежные территории.Обробатывают поля аммиаком от которого мрет все живое.Весенние охоты запрещены.Хотя тежи депутаты и охотятса на перелетную дичь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *