На Хмельниччині лисицям згодували понад 411 тисяч доз вакцини проти сказу

Надзвичайну протиепізоотичну комісію збирали в Хмельницькій ОВА, щоб вирішити проблеми, пов’язані зі зростанням популяції лисиці. Про це повідомляє пресслужба ОВА.

В Хмельницькій ОВА довелося зібрати надзвичайну протиепізоотичну комісію, щоб вирішити проблеми, пов’язані зі зростанням популяції лисиці, яка згідно нормативів перевищує норму майже у два рази.

Протягом кількох останніх  місяців зросла кількість звернень із громад щодо помітного збільшення популяції цієї тварини, яка все частіше заходить на території приватних домогосподарств, з’являється в громадських місцях, шкодить тваринникам. До того ж зростає небезпека розповсюдження лисицями сказу.

– Для того, щоб запобігти розповсюдженню  небезпечної хвороби, ми розробили заходи з імунізації диких тварин, зокрема й лисиці. У місцях, де масово живуть дикі звірі, розкладено понад 411 тисяч доз вакцини для них, – розповів заступник начальника ОВА Володимир Білик. – Водночас користувачі мисливських угідь проводять дозволений відстріл лисиці.

Також для стабілізації ситуації по боротьбі зі сказом впродовж  року ветеринарні спеціалісти провели вакцинацію понад 212 тисяч голів домашніх і сільгосптварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *