На Хмельниччині невдовзі розпочнеться осіння кампанія з вакцинації диких тварин проти сказу

На території Хмельниччини з 6 вересня розпочнеться осіння кампанія з вакцинації диких тварин проти сказу. Розкидання вакцини буде проводитися за допомогою авіатехніки в лісових та сільськогосподарських угіддях по всій території області. Про це повідомляє видання agrotrend.com.ua.

Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Як зазначають в Головному управлінні Держпродспоживслужби, спеціальні принади для диких м’ясоїдних (лисиць, вовків, єнотовидних собак) є безпечними для людей та інших тварин.

«Вакцинація проводитиметься повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою авіаційної техніки. Тривалість проведення вакцинації буде залежати від погодних умов», – додають в Хмельницькій облдерж адміністрації.

Мешканців області просять розумінням поставитися до заходів з вакцинації і при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.

Нагадуємо, що подібні кампанії з вакцинації диких тварин проти сказу із 3 вересня стартують у Закарпатській та Житомирській області .

Один коментар до “На Хмельниччині невдовзі розпочнеться осіння кампанія з вакцинації диких тварин проти сказу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *