На Хмельниччині порушники правил полювання сплатили 4500 грн штрафів

17-e1485783522461Одна з найболючіших проблем, яка стоїть перед мисливським господарством, – браконьєрство. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Ізяславського лісгоспу.
Як повідомляють у прес-службі, раніше навіть серед браконьєрів була певна етика, наприклад, навесні, з березня, їх ніколи не було в лісових угіддях. – Теперішні хапуги оснащені приладами нічного бачення, автотранспортом. До речі, займаються браконьєрством далеко не бідні громадяни. Їх можна зустріти в будь-яку пору року і стріляють вони в будь-якого звіра, незважаючи на стать, вік чи період розмноження, – йдеться у повідомленні відомства.
ДП «Ізяславський лісгосп» приділяє велику увагу охороні мисливських угідь. Для цього спрямовуються значні кошти. Спільно з працівниками Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області проводяться рейди з охорони мисливських угідь. В 2016 році виявлено 33 випадки порушень правил полювання. На порушників складено протоколи і ними сплачено штрафів 4500 грн.
В Ізяславському лісгоспі закликають членів первинних колективів мисливців УТМР боротися з порушниками правил полювання. Адже тільки спільними зусиллями, на думку фахівців відомства, можна досягти результатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *