На Хмельниччині розпочинають полювання на вовків

21
Жителі 5 сіл Ярмолинецького району бояться виходити з будинків і вдень, і вночі. Вовки масово знищують домашню худобу і навіть нападають на людей. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на Надзвичайні новини та khm.depo.ua.
Поки знімальна група Надзвичайних новин знімала цей сюжет, вовки напали ще на одну тварину. Господарям кози Рози – пощастило. Коза вижила, хижак встиг вирвати тварині лише частину ноги.
Хижаки без винятку знищують домашню худобу і навіть нападають на людей.
«Йдем по гриби – берем вила, йдем на город – також. Сільський голова казав щоб нікуда не виходили, бо небезпечно», – скаржиться селянка Євгена.
Вовки нищать худобу на очах господарів. В родині Марії Кришко з 28 овець залишилось лише 6. «Ми прийшли, а вівці по всій горі. Де вовк зловив – там задушив, де зловив – задушив», – обурюється Марія.
У місцевих лісників вовки також часті гості. Близько не підходять, але за людьми спостерігають постійно. Цього року популяція вовків збільшилась у рази.
В обласному лісовому господарстві про проблему селян чули, там вже підписали розпорядження про збір мисливських груп на велике полювання. Мисливці кажуть, що на вовків облави краще влаштовувати зимою, бо тварина дуже хитра, але часу чекати немає. Ситуація складається критична, тому полювання призначили на наступний тиждень. Вовків відстрілюватимуть.
Головний лісничий ДП Хмельницьке лісомисливське господарство Олег Гаврилюк каже: «Наразі є вже люди, які мають досвід. Визначаємо яким чином це краще, ефективніше зробити».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *