На Хмельниччині затримали браконьєра, якого поліцейські чомусь називають мисливцем

Напередодні, 13 квітня 2021 року, до поліцейських Дунаєвеччини звернулись співробітники охорони одного з приватних мисливських угідь, які під час нічного планового об’їзду виявили 59-річного жителя с. Підлісний Мукарів, який з мисливською рушницею здійснював незаконне полювання на території одного з угідь, яке вони охороняють. Про це повідомляє Кам’янець-Подільське районне управління поліції на своїй сторінці у Фейсбук.

Поліцейські встановили, що громадянин здійснював незаконне полювання із незареєстрованої мисливської зброї ТОЗ БМ, чим порушив порядок придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї, за що передбачена адміністративна відповідальність за ст. 190 КУпАП. Зброю вилучено у встановленому порядку. Подальшу долю порушника вирішить суд, який розглядатиме справу про адміністративне правопорушення.

Також нагадуємо, що полювання наразі заборонено по всій території України, оскільки мисливський сезон закінчився, навпаки – у лісах зараз «сезон тиші».

– На щастя, виявлений мисливець не встиг нічого вполювати, – пишуть у поліції.

Хочемо зазначити і звернутись до поліції. У цьому випадку йде мова про браконьєра, не потрібно його назвати мисливцем. Таким чином ви прирівнюєте всіх мисливців до порушників закону, а це не так!     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *