Окупований Севастополь: суд не дозволив полювання на лисиць, вовків і копитних в районі мису Айя

Мис Айя, архівне фото

Підконтрольний Кремлю Арбітражний суд Севастополя 13 квітня визнав законною відмову Севприроднагляду розглядати заявку на добування оленя, козулі, муфлона, лисиць і вовків в районі мису Айя. Про це повідомляє видання Крим.Реалії з посиланням на свого кореспондента.

У травні 2020 року ТОВ «Орлинівське мисливське господарство» подало російській владі Севастополя заявку на встановлення квот добування мисливських ресурсів – олень, косуля і муфлон, 9 лисиць і 7 вовків. Добувати звірів планували з серпня 2020 року по серпень 2021 року. Севприроднагляд відмовився розглядати заявку. Мисливці розцінили відмову як порушення прав, в серпні 2020 року подали в суд. «Орлинівське мисливське господарство» просило зобов’язати Севприроднагляд розглянути заявку на видобуток копитних і псових.

Суд визнав вимогу мисливців неправомірною, дії і рішення Севприроднагляду визнані законними.

6 квітня арбітражний суд Севастополя призупинив провадження у ще одному позові «Орлинівського мисливського господарства». Мисливці скаржилися на відмову російської влади Севастополя видати їм бланки дозволів на видобуток птиці в кількості 500 штук. Полювання планують в районі мису Айя.

11 лютого підконтрольний Кремлю 21-й арбітражний апеляційний суд Севастополя визнав законним скасування дозволу на мисливську діяльність ТОВ «Орлинівське мисливське господарство». Мисливцям заборонили тримати тварин у вольєрах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *