На Закарпатті утримували косулю, яку зловили браконьєрським способом? (Відео) (ОНОВЛЕНО)

08052019В одному з дворогосподарств смт Буштино на Тячівщині, голова Буштинського ПМО Рустам Артем‘їв та небайдужі жителі селища знайшли косулю. Таку інформацію опублікував, в кількох групах фейсбук, користувач із ніком ‎Тиса Буштино‎. Крім усього іншого автор опублікував і відеозапис

У повідомленні зазначається ім’я та прізвище – Василь Ілляш. Автор посту стверджує, що цей чоловік: “Спіймав косулю браконьєрським методом утримував її в нелюдських умовах”.

На думку Тиса Буштино, через браконьєрів гине фауна.

Також, у повідомленні йдеться про те, що: “Згаданий житель селища з слів мешканців та мисливців Буштина неодноразово займається браконьєрством та недотримується правил сезону полювання”.

Косулю після лікування у ветеринара відпустили на волю!

Якщо згаданий у повідомленні громадянин захоче висловити свою думку чи спростувати звинувачення у браконьєрстві ми готові опублікувати це спростування у цьому повідомленні.

Написав на нашу скриньку листа пан Віталій, надаємо для ознайомлення все, що він нам написав і, що  ми в нього питали:

Віталій: Маю інформацію від Ілляш В що це фейкова неправдива публікація

Криниця мисливця: Якщо у Вас є інформація то будь ласка поділіться з нами. Розпишіть детально чому це, на Вашу думку, фейк та для чого його поширювали в групах?

Віталій: Фейк тому , що це є неправдою . Я особисто знаю цю людину і з нею розмовляв . Він мені надав інформацію , що від нього взяли письмове пояснення єгерь УТМР мікулін Руслан та псевдо голова ( не затвердений і ніким не обраний) і на цьому пояснені розписалися особисто обоє. В цьому пояснені йдеться про те звідки ця коза взялася в огороді . Якщо потрібно можемо надати телефон власника обійстя Ілляш Василь ів.

Криниця мисливця: А можете це пояснення сфотографувати ?

Віталій: Ні не можу але і не вірити Ілляш В у мене нема підстав.

Криниця мисливця: Ок, як ми маємо Вас підписати, представтесь ?

Віталій: Я хотів би щоб Ваше заперечення чи публікація були не від мого імені а від імені Ілляш В І він мене просив про це бо для нього то принципово важливо.

Криниця мисливця: А ви можете спитати в нього як була зловлена козуля?

Віталій: Косулю він не ловив вона сама якось забігла на його город він сам пустив Артеміва на свій город сам помагав ловити і дав мотузку щоб її зв’язати і дав одіяло в машину яким вона була прикрита в багажнику у другій частині відеоролика”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *