На Закарпатті відбувся перший фестиваль мисливців

Ідея проведення фестивалю мисливців належить Іштвану Допші, сільському голові Перехрестя, що на Виноградівщині. Пан Іштван вирішив у такий спосіб привернути увагу до свого населеного пункту. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на Голос Карпат.

Захід організували, 14 серпня 2016 року, у рамках дня села. На футбольному стадіоні встановили сцену, а по всьому периметру поля розмістили мисливські двори, кулінарні майданчики з бограчем, смажениною, торгові шопки, дитячі атракціони і навіть історичну монгольську юрту з мечами, шаблями та лицарськими обладунками.

Почесними гостями свята стали керівник Угорського консульства в Берегові Ендре Саліпскі, заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто. А безпосередні його учасники , мисливці, приїхали з Вилока, Нового Села, Пийтерфолва, Четова і Гаті.

Варто зазначити, що стартову мелодію цього екзотичного дійства на горні виконав зі сцени екс-закарпатець, а нині мисливець із угорської Загоні Олександр Агій. Тож перший мисливський фестиваль на Закарпатті одразу набув ще й міжнародного статусу.

Мисливці охоче запрошували до своїх дворів, розповідали цікаві історії з полювання, представляли трофеї цьогорічного сезону та проводили майстер-класи з мисливської кулінарії.

Особливою увагою користувалася виставка експонатів полювання на спільному мисливському дворі громадської організації «Тиса» та Виноградівського держлісгоспу. Не менш популярним серед публіки та журналістів був конкурс мисливських собак, в якому брали участь більше десяти тварин. За висновками професійного журі, перше місце у цьому змаганні посіла гострошерста угорська вівчарка Віжла, яка належить місцевому мисливцю з Перехрестя.

Перший у краї мисливський фестиваль тривав допізна. Святкували не лише любителі полювання, але й численні гості та жителі цього колоритного села у Притисянській низовині. Видовищ, пісень, розваг, бограчу і смаженої дичини від вадасів у цей день тут не бракувало.

Фото: Голос Карпат.

Один коментар до “На Закарпатті відбувся перший фестиваль мисливців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *