На Житомирщині браконьєри застрелили вагітну лосиху

У середу, 29 березня, на території мисливських угідь громадської організації «Радомишльські мисливці» в межах філії «Коростишівське лісове господарство» майстер лісу Дубовецького лісництва виявив залишки туші самки лося. З’ясувалося, що браконьєри зухвало вбили червонокнижну тварину, яка до того ж виношувала дитинча. Про це повідомляє Столичний лісовий офіс.

Про виявлений факт одразу повідомлено користувача мисливських угідь, а на місце події викликано слідчо-оперативну групу Житомирського районного управління поліції для проведення розслідування факту незаконного полювання.

У відомстві нагадують, що в Україні полювання на лося заборонено. Ця тварина внесена до Червоної книги України. Таке правопорушення карається штрафом або обмеженням волі строком до трьох років.

Відповідно до затвердженого розміру компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного світу, занесених до Червоної книги України, розмір компенсації за дане правопорушення складає 195 тис. грн (за вбитого лося європейського порушник має відшкодувати 130 тис. грн, а оскільки тварина була вагітною, то це ще 50% від такси на відповідний вид тварини, тобто 65 тис. грн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *