Найдорожчий мисливський ніж для полювання коштує близько 78 млн грн (ФОТО)

Найдорожчий мисливський ніж для полювання – це складне питання, оскільки ціна може залежати від багатьох факторів, таких як бренд, матеріал, дизайн, рідкість та ексклюзивність ножа.

Середня ціна на мисливські ножі для полювання в Українi коливається в межах 500-6500 грн. Однак існують також дуже дорогi i унiкальнi ножi для полювання, якi можуть коштувати сотнi тисяч або навiть мiльйони гривень. Ось деякi приклади найдорожчих мисливських ножiв для полювання:

Ніж Art Knives \”Тигр\” від Zaza Revashvili440000 грн. Цей ексклюзивний ніж виготовлений з дамаської сталі і оздоблений золотом і сріблом. Ручка ножа виконана з кісток мамонта і прикрашена рубінами та діамантами. На лезо нанесено гравюру з образом тигра.

Ніж Gem of The Orient$2.1 млн (близько 78 млн грн). Цей неперевершений шедевр створений американським майстром Бадді Вальтером на замовленням японського колекціонера. На виготовлення цього ножа пішло 10 років і 28 видів дорогоцінних каменів. Лезо зроблено з дамаської сталі, а ручка – з слонової кістки.

Ніж The Monarch Steampunk Dragon Knife$18 500 (близько 683 тис грн). Цей фантастичний ніж стилiзований пiд стімпанк i має форму дракона. Вiн виготовлений з титану i бронзи i прикрашений смарагдами i рубінами. Лезо можна витягти з хвоста дракона.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *