Різниця між ножем для полювання та мисливським ножем

Ніж для полювання – це загальна назва для будь-якого ножа, який використовується на полюванні для різних цілей, таких як зняття шкіри, обвалки м’яса, розрізання гілок тощо. Мисливський ніж – це спеціалізований вид ножа для полювання, який призначений для завдання смертельного удару тварині або захисту від неї.

Основними відмінностями між ножем для полювання та мисливським ножем є:

– ФОРМА ЛЕЗА

Ножі для полювання можуть мати різну форму леза в залежності від їх функції та типу здобичі. Наприклад, філейний ніж має довге і гнучке лезо для отримання філе з риби або птиці. Мисливськi ножi зазвичай мають довге і гостре лезо з двома кромками або односторонньою кромкою і загостреним кiнчиком для проникнення через шкуру і тканини тварини.

– РОЗМIР I ВАГА

 Ножi для полювання можуть бути рiзного розмiру i ваги в залежностi вiд їх призначення i персональних уподобань мисливця. Наприклад, складаний ніж може бути компактним i легким для зручного перенесення i швидкого доступу. Мисливський ніж повинен бути достатньо довгим i важким для ефективного застосування сили i стабiльностi при ударi.

– РУЧКА I ПІХВА

Ножi для полювання можуть мати ручки i піхви з рiзних матеріалів, i дизайном в залежностi вiд їх стилю, i ергономiки. Наприклад, ручка може бути дерев’яною, пластиковою, гумовою або металевою з або без текстурного покриття чи оздоблення. Піхва може бути шкiряною, пластиковою або  металевою, або без защолок чи кріплень. Мисливський ніж повинен мати ручку i піхви такого типу, щоб запобігати ковзанню чи порятунку лезa при ударaх чи проникненні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *