Найкраща рушниця в світі по протидії корозії

Однією з найкращих рушниць у світі по протидії корозії є MOSSBERG 500 TACTICAL. Ця рушниця має товстостінний ствол, який додатково стійкий до корозії, а також тепловий щит і подовжений магазин. Це надійна і універсальна рушниця, яка може використовуватися як для тактичних цілей, так і для полювання.

Інші рушниці, які демонструють чудову стійкість до корозії:

BENELLI SUPER BLACK EAGLE 3 і BENELLI ETHOS мають спеціальне покриття BENELLI SURFACE TREATMENT (BE.S.T.), яке запобігає ржавчині, корозії і зносу. Це покриття створюється за допомогою нанотехнологій і гарантує захист на 25 років.

REMINGTON MODEL 870 SPECIAL PURPOSE EXPRESS MARINE MAGNUM, який має нікелеве покриття на всіх металевих частинах. Це покриття також забезпечує високу стійкість до корозії і зносу.

Ще одна рушниця, яка варта уваги – MOSSBERG 930 PRO SERIES WATERFOWL, яка має бор-нітридне покриття на деяких компонентах. Це покриття покращує стійкість до корозії і надійність рушниці.

Щоб перевірити стійкість до корозії матеріалів і покриттів, використовують стандартизований метод випробування – соляний туман. Цей метод полягає в тому, що зразки розміщують у камері, де їх обприскують розчином солі певної концентрації і температури протягом певного часу. Потім оцінюють ступінь корозії на поверхні зразків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *