В Японії з’явився перший торговий автомат з м’ясом чорного ведмедя (ФОТО)

Фото: Pixabay | Чорний ведмідь

Власники автомата стверджують, що щотижня їм вдається продати від 10 до 15 упакувань. Сировина для м’яса надходить від місцевих мисливців, які полюють на японських чорних ведмедів.

На станції міста Сембоку, розташованій у передгір’ях на півночі Хонсю (Японія), було встановлено торговий автомат, що пропонує різноманітні види ведмежого м’яса. Про це повідомляє The Mainichi.

Місцевий ресторан встановив автомат, у якому можна купити 250-грамове пакування ведмежатини — жирної чи пісної, за 17 доларів США. Керівництво закладу заявляє, що кожного тижня їм вдається продати від 10 до 15 упакувань. Сировина для м’яса надходить від місцевих мисливців, які полюють на японських чорних ведмедів у довколишніх горах.

Ця дика тварина є підвидом гімалайського ведмедя, у Японії полювання на них обмежене та здійснюється строго за ліцензіями. Влада видає ліцензії на добування лише 12% від оцінної кількості чорних ведмедів, кількість яких становить приблизно 15 тисяч особин.

Торговий автомат, що пропонує різноманітні види ведмежого м’яса Фото: The Mainichi

Автомат із ведмежатиною було встановлено біля входу на залізничну станцію у Сембоку. Ця м’ясна делікатесна продукція, яка у Японії, як і скрізь у світі, є рідкістю. Власники торгового автомата, які працюють у місцевому ресторані, стверджували, що вже отримали запити на купівлю ведмежатини від колег із околиць Токіо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *