ГС “Українська Ловецька Рада” продовжує системну роботу над покращенням адміністрування мисливської галузі в Україні. Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова ГС “УЛР” Адріан Прокопенко, у березні Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Правил державного обліку мисливських тварин і обсягів їх добування». У відповідь на це ГС “УЛР” направила до Міністерства свої пропозиції та зауваження.
Позначка: науковці
У курортному містечку Сколе на Львівщині розгорілася суперечка довкола незвичної ініціативи місцевих ековолонтерів.
Досить часто в коментарях під дописами про результати обліків мисливських тварин можна побачити скептичне ставлення до оприлюднених цифр.
НДІ вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса проводить опитування: “Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання”
У Національному природному парку “Сколівські Бескиди” завершився щорічний зимовий облік тваринного світу.
Сліди на кістках вимерлого печерного лева, які знайшли в центральній Німеччині, свідчать, що тварину добули дерев’яним списом.
Зважаючи на непоодинокі звернення науковців та екологічної громадськості щодо зниження чисельності та скорочення ареалу проживання популяції лося, Мінприроди звернулося до Національної комісії з питань Червоної книги України щодо можливості занесення цих тварин до червонокнижних видів. Про це під час робочої міжвідомчої зустрічі з екологами, науковцями та представниками Держлісгоспу повідомив заступник
Французькі вчені дійшли до висновку, що у птахів з великим об’ємом мозку менше шансів бути впольованими мисливцями. Про це повідомляє пише Радіо 24 з посиланням на портал viknaodessa. Науковці вивчали статистичні дані, які збирали датські таксідермісти з 1960 по 2015 роки. Вони описали 3781 пташку 197 видів. У даних фігурували