ГС “Українська Ловецька Рада” пропонує зміни до правил обліку мисливських тварин

ГС “Українська Ловецька Рада” продовжує системну роботу над покращенням адміністрування мисливської галузі в Україні. Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова ГС “УЛР” Адріан Прокопенко, у березні Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Правил державного обліку мисливських тварин і обсягів їх добування». У відповідь на це ГС “УЛР” направила до Міністерства свої пропозиції та зауваження.

Метою пропозицій є забезпечення більш точного та детального обліку мисливських тварин, включно з тими, що занесені до Червоної книги України. Це дозволить отримати коректніші статистичні дані для прийняття зважених управлінських рішень та розробки планів розвитку популяцій і збагачення біорізноманіття.

Окрім того, ГС “УЛР” запропонувала шляхи вирішення ситуації, що склалася після скасування форми “2-тп мисливство”. Зокрема, 6 березня за ініціативи народного депутата Ігоря Марчука відбулася онлайн нарада з головою Державної служби статистики України за участю представників Державного агентства лісових ресурсів, Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена та ГС “УЛР”.

Під час роботи над пропозиціями ГС “УЛР” провела консультації з широким колом фахівців – науковцями, користувачами мисливських угідь, мисливствознавцями, представниками науково-проєктних підприємств та громадських організацій.

ГС “Українська Ловецька Рада” сподівається, що всі конструктивні пропозиції буде враховано, і це дозволить розвивати популяції диких птахів та тварин, розробляти дієві менеджмент-плани, приймати зважені управлінські рішення та відновлювати біорізноманіття України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *