Не тільки вакцинація від сказу. На Романівщині за кожну відстрілену лисицю мисливцям платять 70 грн

DleesFox3На Романівщині почали моніторинг результатів вакцинації від сказу диких тварин. Про це повідомляє видання Твій Романів з посиланням на Романівське районне управлінні Держпродспоживслужби.

У вересні в Романівському районі з літака розкидали вакцину проти сказу для диких тварин, а минулого тижня на Житомирщині  розпочався сезон полювання на хутряних звірів.

Тож мисливці району для проведення моніторингу вполювали 14 лисів, які направили на дослідження. Зокрема фахівці проводитимуть дослідження на наявність імунітету проти сказу.

Також, як повідомляє управління Держпродспоживслужби, в Романівському районі продовжують виплачувати кошти за «лисячі вушка».

Таким чином мисливців стимулюють відстрілювати диких лисів, адже вони найшвидше розповсюджують сказ.

Відповідно до діючої програми оздоровлення території Романівського району від сказу передбачено преміювання мисливців в розрахунку 70 грн. за кожну відстрілену лисицю.

Станом на 11 листопада мисливці подали 104 пари лисячих вух, виплата коштів за них буде проведена в листопаді-грудні 2019 року. Загалом на преміювання мисливців передбачено 30 тис. грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *