Не зважаючи на чималу кількість добутих вовків та лисиць, таксація демонструє, що хижака в угіддях Херсонщини достатньо

Гідний внесок у регулювання чисельності хижаків, які не мають природних ворогів у дикій природі, вносять мисливці Херсонщини, повідомляє видання “Херсонці”.

За даними обласного управління лісового та мисливського господарства, лише минулого року вони добули 126 вовків та 2382 лисиці, яким притаманно полювати на свійську худобу та птицю, а подеколи й на людей нападати.   

При цьому зосталось їх у нас цілком достатньо: за результатами щорічної таксації, в степах, рукотворних лісах та плавнях Таврії нарахували 1697 лисиць та 270 вовків, чого для відтворення популяції цілком достатньо.

Захисники природи та біологи не так давно висловлювали побоювання, що багато вовків та лисиць можуть загинути, харчуючись отруєними мишами на полях в зимовий сезон.

Однак виявилося, що ці побоювання не підтвердились: рейдові бригади, які спеціально були направлені для спостереження за сільськогосподарськими угіддями, не виявили ні однієї туші, ні лисиці, ні вовка. Хоча, навіть, підняли у повітря квадрокоптер для перевірки, – зазначає начальник керівник Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяна Касіч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *