Незаконне полювання по-польськи: чи не засуворо суд засудив браконьєра та його помічників

Не таємниця і зовсім не відкриття, що незаконне полювання притаманне не тільки для України, а й для її країн сусідок, наприклад Польщі. Поведінка браконьєрів так само груба, брутальна, дикунська та хамовита. Ще один нюанс, справи про незаконне полювання там так само довго розслідуються правоохоронцями.

Випадок про який піде мова стався ще 17 листопада 2019 року. 24-річного мешканця повіту Ельблонг зловили мисливці, які в ніч на 17 листопада 2019 року, почули постріли у лісі. Мисливці вийшли на місце і зупинили чоловіка в балаклаві з рушницею та приладом нічного бачення. Браконьєр, якого вони спіймали, погрожував прострелити їм коліна, також намагався їх підкупити.

Все це не мало успіху тому браконьєр вдався до інших дій, – повідомила пресслужба поліції Ельблонґа сьогодні 22 березня 2021 року.

Зловмисник звернувся за допомогою до 44-річного друга, який виламав двері будинку, де мешкав один із мисливців. Чоловік намагався залякати його та його сім’ю тілесними ушкодженнями та смертю.

Про весь інцидент було повідомлено поліцію в Ельблонґу. Співробітники затримали 24-річного юнака, вилучили в його будинку гвинтівку, рушницю, а багажнику його автомобіля виявили залишки тварин. За цією справою також було заарештовано 65-річного чоловіка (батька 24-річного), який надав йому зброю для злочинної практики, та 44-річного, який тероризував свідків. Співробітники поліції також забрали собаку з господарства головного підозрюваного. Тварина знаходилась у жахливих умовах (без води, просто неба та на ланцюгу).

У справі було допитано кілька десятків свідків та зібрано багато доказів. Завдяки співпраці мисливців та поліцейських справа закінчилась у суді.

Обвинуваченому було інкриміновано незаконне полювання, погрози та жорстоке поводження з твариною. У нього відібрали собаку і та віддали її до притулку. Крім того, він повинен заплатити штраф у розмірі 5400 злотих ( 38 871 грн ) та 2000 злотих (14396 грн) притулку для бездомних тварин в Ельблонґу.

Більше того, у цій справі також був засуджений батько 24-річного юнака, який допоміг синові у злочині, надавши йому зброю. Він повинен заплатити штраф у розмірі 500 злотих (3599 грн).

Також засуджений 44-річний чоловік, який залякував свідка. Він повинен заплатити штраф у розмірі 500 злотих (3599 грн) та 700 злотих (5038 грн) як компенсацію за ремонт дверей, які він пошкодив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *