У Франції посадять на 3 роки до в’язниці тих, хто заважає мисливцям чи фермерам

Ті, хто протидіє законному полюванню, зоотерористи, яких дратує розведення тварин й вони незаконно потрапляють на ферми худоби чи сільські господарства чекають не лише тюремні вироки. Вони також будуть оштрафовані на суму до 45 000 євро, – пише видання club-caza.com.

«Ми не повинні мати можливість запобігти тому, що дозволено!» Цією лаконічною фразою Гійом Шеврольє поширює нові правила, які будуть карати тих, хто намагається напасти на тих, хто здійснює легальну діяльність у французькому сільському господарстві.

Захист легальної діяльності

Гійом Шеврольє, республіканський сенатор і віце-президент регіональної комісії з питань планування та сталого розвитку опублікував нові правила як перемогу для сільського світу.

– Сільський світ, діяльність якого є законною, не повинен бути жертвою залякування. У правовій державі ми не повинні мати можливості запобігти тому, що дозволено, – пише Гійом Шеврольє.

Сільське господарство, мисливство …

Згідно з новим законом незаконне проникнення у приватні фермерські володіння карається трирічним ув’язненням та штрафом у розмірі 45 000 євро.

Ті, хто нападають, суворо караються

«Закон про глобальну безпеку», який був прийнятий після схвалення поправки сенатором Лораном Дупломбом, секретарем Комітету з економічних питань, членом Комітету з європейських справ, а також головою дослідницької групи з питань продовольства та сільського господарства, колективного полювання та риболовлі.

Про це повідомив сам Дупломб у своїх соціальних мережах:

– Поправка, яку я подав до Сенату, підписана спільно 129 моїми колегами, була прийнята вчора ввечері. Це дасть можливість більш суворо карати за незаконне втручання в сільськогосподарські операції (до 3 років в’язниці та штраф у розмірі 45 000 євро).

Один коментар до “У Франції посадять на 3 роки до в’язниці тих, хто заважає мисливцям чи фермерам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *