“Ні слова про мисливське господарство”

18319334_954139168062710_3740106151550615668_o– 26 квітня на засіданні Уряду мене призначили Головою Держлісагентства та визначили випробувальний строк один місяць, – написала Христина Юшкевич – Голова Державного агентства лісових ресурсів України на своїй сторінці у Фейсбук. Один із напрямків діяльності Держлісагентства – мисливське господарство але про нього чиновниця у своїх напрацюваннях, які, за її словами вона “вже вчора представила їх на засіданні Урядового комітету” нема жодного слова.
Пропонуємо ознайомитись із повним текстом її поста:

26 квітня на засіданні Уряду мене призначили Головою Держлісагентства та визначили випробувальний строк один місяць.
28 квітня я отримала запропоновані Мінагрополітики та підтримані Урядом завдання на випробувальний термін. Термін виконання завдань – 10 травня!
Маю відповідні напрацювання і вже вчора представила їх на засіданні Урядового комітету.
Якщо коротко, то було розглянуто:
законопроект змін до Лісового кодексу (в частині повноважень КМУ щодо затвердження Санітарних правил у лісах)http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article…
Положення про єдину державну систему обліку деревини http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article…
пропозиції щодо збільшення бюджетних видатків http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article…
http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article…
комплексний законопроект про збільшення відповідальності за незаконні рубки, продаж деревини та видачу сертифікатів про походження http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article…
Дякую членам Урядового комітету за підтримку. До наступного засідання (орієнтовно 10 травня) ці акти мають бути погоджені з зацікавленими органами влади, а потім винесені на розгляд Уряду.
Окрім цього, готую презентацію Стратегії реформування лісового господарства України для представлення на Уряді.
Створені та працюють робочі групи для розроблення системи моніторингу в режимі реального часу вирубок лісів за видами рубок та породного поділу. А також обліку лісів.
Ще одним завдання є реструктуризація державних підприємств лісової галузі. Питання складне. Робоча група напрацює механізм.
Буду інформувати про подальші кроки.

Редакція Криниця мисливця сподівається, що в подальшому, новопризначена  Голова  Державного агентства лісових ресурсів України звертатиме більше уваги на мисливське господарство і сприятиме його розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *