Німеччина: невідомі зловмисники викрали ворота огорожі, що захищає територію від поширення АЧС

Викрадено важливі елементи огорожі, що захищають від поширення АЧС у Німеччині. Збитки оцінюються у 2500 євро.

Як повідомляє видання topagrar.com у місті Фюнфайхен в муніципалітеті Шлаубеталь (район Одра-Шпрее) на південний схід від Берліна , між 23 березня і 1 квітня невідомі особи вкрали двоє металевих воріт з огорожі, яка покликана захищати іншу територію від поширення африканської чуми свиней. За даними поліції, збиток оцінюється приблизно в 2500 євро. Виявляється, подібні акти вандалізму траплялися неодноразово, і служби обурюються бездумністю винуватців.

Зміни при полюванні на кабана

У Німеччині боротьба з АЧС посилюється із збільшенням числа випадків захворювання на кабанів. Мисливці отримуватимуть подальші фінансові заохочення. У деяких графствах Бранденбурга, де зафіксовані випадки АЧС та білих зонах, знову дозволено полювати на козуль, оленів та ланей.

Із 1 квітня мисливці отримають бонус у розмірі 100 євро за добування і доставку кабана з основної та білої зони, незалежно від ваги тварини. За вивезення та доставку кабанів у центральній зоні та в білій зоні мисливці раніше отримували 30 євро за тварину вагою менше 30 кг живої ваги та 50 євро за понад 30 кг живої ваги.

– Зараз нашим пріоритетом є виведення кабанів з білої зони, щоб хвороба не могла поширюватися далі. Ось чому ми вдвічі подвоїли свої витрати на вивезення кабанів, – сказала Анна Хейер-Стаффер, секретар з питань захисту прав споживачів та керівник кризової групи з АЧС із Бранденбурга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *