Німецькі мисливці та стрільці об’єднуються проти посилення збройового законодавства
Президії Німецького стрілецького союзу (DSB) та Німецького мисливського об’єднання (DJV) вперше провели спільне засідання, на якому виступили проти запланованого посилення законодавства про зброю. Організації, що представляють близько 2 мільйонів членів, вимагають негайного скасування всіх запропонованих змін, про це повідомляє DJV.
На зустрічі, що відбулася 27 вересня 2024 року в Берліні, представники DSB та DJV обговорили низку важливих питань, серед яких використання свинцевих боєприпасів, правила експлуатації стрільбищ та планування спільного парламентського вечора в столиці. Проте головною темою стало обговорення запланованого урядом посилення законодавства про зброю.
Обидві організації категорично відкидають пропоновані зміни, вважаючи їх надто широкими, неточними та несистематичними. На думку представників DSB та DJV, нові правила не допоможуть зосередитися на справжніх загрозах – екстремістах та потенційно небезпечних особах.
Президент DSB Ганс-Генріх фон Шенфельс прокоментував цю першу спільну зустріч: “Ми переживаємо неспокійні часи, і тому важливо мати сильного партнера, який поділяє наші погляди щодо законодавства про зброю та інших важливих питань. Ми не відступимо, оскільки пропозиції уряду йдуть у абсолютно неправильному напрямку і не приносять жодного посилення безпеки”.
Президент DJV Гельмут Дамманн-Тамке високо оцінив співпрацю, наголосивши на важливості спільних дій провідних асоціацій для ефективного представлення інтересів їхніх членів у політичному процесі. Він підкреслив, що проблемою для внутрішньої безпеки є нелегальна зброя та екстремісти, а не законні власники зброї.
Читайте також: Безпечне м’ясо дичини: європейський досвід для українських мисливців
Це перше спільне засідання президій DSB та DJV демонструє готовність обох організацій до тісної співпраці у відстоюванні прав та інтересів німецьких мисливців і стрільців. Вони закликають уряд переглянути заплановані зміни до законодавства про зброю та зосередитися на більш ефективних заходах для забезпечення громадської безпеки.