Норвезький дикий кабан буде знищений – премію за відстріл радикально збільшать

У Норвегії мисливцям тепер платитимуть більш ніж удвічі більше за добування кабана.

Міністр сільського господарства і продовольства Норвегії Гейр Поллестад вирішив, що норвезький дикий кабан має бути знищений після спалаху АЧС у Швеції. Премії за відстріл тепер збільшені більш ніж удвічі.

Про заяву міністра пише Норвезька асоціація мисливства та рибальства. Норвезькі мисливці вже отримували компенсацію, якщо добували дикого кабана, але тепер премія значно збільшується.

Якщо мисливці добудуть кабана, премія збільшиться з 1000 норвезьких крон до 3000 норвезьких крон. За свиноматку, що потрапила в пастку, буде виплачено 5 000 шведських крон замість 2 500 шведських крон. Якщо буде знайдено підбитого, хворого або мертвого кабана, компенсація становитиме 4 000 норвезьких крон замість попередніх 3 000 крон.

Норвезька асоціація мисливців та рибалок підтримує нові директиви міністра.

“Полювання є важливою частиною роботи, спрямованої на зниження чисельності норвезької популяції кабанів. Збільшення компенсації дуже приємне і є гарною ініціативою для продовження цієї роботи”, – говорить Еспен Фарстад, керівник інформаційного відділу асоціації, у своїй заяві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *