Нова книга про гончих собак від експерта Романа Суховецького невдовзі побачить світ

Роман Суховецький, експерт 2 категорії ФМСУ, президент Всеукраїнського клубу порід “ГОНЧАКІВ” КСУ та власник розплідника УКГ “Із сухих рудок”, невдовзі презентує свою нову книгу “Група 6 – ГОНЧІ СОБАКИ”. Це вже третя книга про гончаків у доробку автора, над якою він працював тривалий час.

Книга обіцяє бути надзвичайно інформативною та корисною для всіх, хто цікавиться гончими собаками. На 407 сторінках автор зібрав величезну кількість матеріалу, який включає статистичні дані, всі існуючі стандарти гончих собак, правила змагань гончаків, кольорові фото з атласом, а також літературні сторінки.

Читайте також«Сторінки пам’яті. Розмова з собою»

Роман Суховецький запрошує всіх охочих придбати книгу ще до її офіційного виходу в світ, що заплановано на початок липня. Підтримка читачів буде дуже важливою для автора та допоможе у реалізації цього проекту.

Охочі придбати книгу “Група 6 – ГОНЧІ СОБАКИ” можуть звертатися до автора у приватні повідомлення на сторінці Facebook  або за телефоном (096) 67 42 442.

Варто зазначити, що Роман Суховецький є визнаним експертом у галузі гончих собак, маючи за плечима багаторічний досвід роботи з цими породами. Тож можна з упевненістю сказати, що його нова книга стане цінним джерелом знань для мисливців, собаківників та всіх, хто захоплюється гончаками.

Читайте також: «Скільки Ваші цуценята?» або Ціни на цуценят

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *