Нова модульна гвинтівка Sauer 505: легка заміна калібрів та налаштування під стрілка

Sauer 505: легка заміна калібрів та налаштування під стрілка – німецький виробник мисливської зброї J.P. Sauer & Sohn представив на виставці Jagd und Hund в Дортмунді свою нову розробку. Ця зброя відразу привернула увагу відвідувачів своєю модульною конструкцією, що дозволяє легко адаптувати її під потреби конкретного мисливця.

Менеджер JP Sauer & Sohn Юліан Венгенмайр демонструє новий карабін Sauer 505.
Фото: Емілія Марішева з сайту Medibam.lv

Заміна калібру за 30 секунд

Як розповів виданню Medibam.lv керівник J.P. Sauer & Sohn Джуліан Венгенмайр, особливістю Sauer 505 є можливість швидкої заміни ствола та інших елементів для зміни калібру зброї.

“Калібр можна змінити приблизно за 30 секунд! Потрібно лише відкрутити гвинти цівки і ствола за допомогою спеціального ключа, зняти цівку і ствол. Потім встановити ствол потрібного калібру, замінити затвор і магазин – і гвинтівка готова до використання”, – пояснює Венгенмайр.

Sauer 505 доступна в 19 варіантах калібрів – від малих .222 Rem та .223 Rem до потужних 7mm Rem Mag, .300 Win Mag та .375 H&H. Така модульність дозволяє мисливцям мати одну гвинтівку замість кількох під різні сценарії полювання.

Ствол, спусковий механізм та запобіжник

Ствол Sauer 505 виготовлений методом холодного кування. Його довжина варіюється від 51 см для стандартних калібрів до 62 см для Magnum. Спусковий механізм має регульоване зусилля спуску – від 350 до 1250 г.

Фото: sauer.de

Конструктори також розробили нову безшумну систему запобіжника, яка дозволяє заряджати і розряджати зброю, не знімаючи її з запобіжника. Приємний бонус – різьба M15X1 або M17X1 на дулі ствола для встановлення глушника.

Ложа на будь-який смак

Сauer 505 пропонує широкий вибір ложі: 4 варіанти з дерева з регульованим гребенем і без, а також спеціальні жіночі ложі. Щоправда, останні видаються занадто короткими для середньостатистичної мисливиці. Також доступні 4 версії синтетичних ложе, в тому числі з виїмкою під великий палець і карбонова. Покупець може вибрати з 3 готових комплектацій або зібрати свій варіант.

Фото: sauer.de

“Sauer 505 втілює найкраще німецьке збройове мистецтво та інженерну думку. Його точність, краса і позачасова елегантність гарантують, що цю гвинтівку цінуватимуть багато поколінь”, – цитує слова генерального директора Blaser Group Джейсона Еванса видання soldiersystems.net.

Завдяки ствольній коробці зі сталі вага Sauer 505 дещо більша за попередню модель Sauer 404 – 3,45 кг проти 3,23 кг (з дерев’яною ложею). Але, як запевняє Венгенмайр, це лише додає стабільності при стрільбі по рухомих цілях.

Орієнтовна стартова ціна Sauer 505 починатиметься від $3500. Гвинтівка надійде в продаж влітку 2024 року. Коли Sauer 505 з’явиться на українському ринку не відомо.

Джерела:

  • Soldiersystems.net – Introducing the New Sauer 505 Bolt-Action Rifle
  • Medibam.lv – Modē izjaucami ieroči! Aplūkojam jauno un svaigo Sauer 505

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *