SimWay приєднався до спонсорської програми FACE

Шведська компанія SimWay, відомий розробник мисливських симуляторів, стала бронзовим спонсором Європейської федерації мисливства та охорони природи (FACE). Про це повідомляється на офіційному сайті FACE.

Завдяки цьому партнерству FACE та SimWay об’єднають зусилля для покращення освітніх можливостей для молодих мисливців у Європі. Мисливські симулятори SimWay дозволяють відточувати навички стрільби та опановувати принципи безпечного й етичного полювання у віртуальному середовищі.

Як зазначають у FACE, використання симуляторів для навчання молодих мисливців вже показало свою ефективність у багатьох країнах, зокрема у Фінляндії. Залучення молоді має критичне значення для сталого розвитку мисливської галузі та збереження природи.

У рамках спонсорської програми FACE SimWay долучиться до мережі компаній та організацій, що підтримують принципи відповідального полювання та працюють над охороною дикої природи в Європі.

FACE сподівається, що й інші компанії наслідуватимуть приклад SimWay та приєднаються до спонсорської програми задля розвитку мисливства та захисту біорізноманіття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *