Опором, травмами, погрозами та образами завершилось затримання браконьєрів на Вінниччині

brakНа днях рейдова бригада державної лісової охорони при перевірці дотримання мисливцями правил полювання затримала в урочищі «Коритне» ДП «Могилів-Подільський лісгосп» групу браконьєрів з мисливськими собаками. Браконьєри відмовилися пред’являти документи, чинили опір членам рейдової бригади, травмували руку державному мисливствознавцю Вінницького адміністративного району Зубарю В.С., нанесли удари в обличчя єгерю ДП «Могилів-Подільський лісгосп» Костюку А.Г., погрожували членам рейдової бригади, ображали їх. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-служба Вінницького ОУЛМГ.
Як виявилося, браконьєрами були 4 жителі с. Гнатків Томашпільського району. За даним фактом правоохоронці ведуть розслідування. Один з браконьєрів, громадянин Я., дії якого становлять загрозу життю й здоров’ю людей, притягується до кримінальної відповідальності, яка передбачає в подальшому і конфіскацію на користь держави мисливської зброї. До речі, громадянин Я. через три дні після цього інциденту був затриманий державною лісовою охороною ДП «Крижопільський лісгосп» за порушення правил полювання, про що складено відповідний протокол. Громадянина Я. притягнуто до адміністративної відповідальності: накладено штраф у розмірі 1020 грн.
Зрозуміло, що без залучення громадськості важко викорінити це ганебне явище – браконьєрство. В обласному управлінні лісового та мисливського господарства діє «гаряча лінія» за телефонами 61-17-42, 61-14-26. Якщо у жителів області є інформація про порушення правил полювання, просимо скористатися цими телефонами.
У відомстві нагадують, що мисливські угіддя державних підприємств лісового та мисливського господарства Вінниччини займають 257,1 тис. га (12,3% від загальної площі мисливських угідь області). Постійно збільшується щільність основних видів диких тварин. Але досить серйозною є проблема браконьєрства.
Станом на 5 грудня 2016 року державна лісова охорона склала 295 протоколів про порушення правил полювання. До відповідальності притягнуто 294 чоловіки. На порушників накладено штрафів на суму 68 272 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *