Особливості вибору одягу для полювання

Якщо ви мисливець-новачок, то у вас неодмінно вже виникало, або неодмінно ще виникне питання: «Які особливості вибору одягу для полювання?». Це закономірне питання, адже тут правильно підібраний одяг, знаходиться на шкалі важливості поряд з хорошим спорядженням. Звичайно, про зброю не йдеться, адже вона у вправних руках найважливіший елемент вдалого полювання.

Для мисливця, який полює за трофеєм, чи це козуля, чи – кабан, чи – фазан, або ж – лисиця, є кілька аспектів і функцій, які універсальні і допоможуть вам досягнути бажаного результату.

Від різноманіття і кількості моделей голова йде обертом, тому зробити вибір, відмежувати зайве і зупинитись на ідеальному варіанті складно, але можливо. Ми не будемо знайомити вас з усіма характеристиками, адже це займе багато вашого часу. Ми зупинимось на двох характеристиках – матеріал, який використовується для пошиття кращого мисливського одягу та кольори камуфляжу, яким слід віддавати перевагу.   

Які матеріали використовуються для кращого мисливської одягу

Основний сезон полювання в Україні припадає на холодну пору року – це кінець осені та кілька зимніх місяців. Через це мисливці використовують одяг, який забезпечує зберігання тепла тривалий період часу, який ловець проводить на відкритому повітрі, в сурових умовах, наприклад, хурделиці. Важливо, щоб одяг добре ізолював та перешкоджав охолодженню вашого тіла, але в той же час забезпечував вихід вологи якомога краще. Бо ви розумієте, що полювання, це швидкий рух, інколи спринти, але досить часто – нерухомий стан спокою й очікування в засідці на здобич. Зваживши це ви самі вже розумієте, що вам треба уникнути потіння та охолодження, а тому необхідно віддавати перевагу при виборі матеріалу, у якого найкращі повітропроникні властивості. І такі матеріали є, так саме матеріали, а не матеріал. Комбінація з вовни і синтетики ось що вам потрібно. Найкращий мисливський одяг виготовлений з овчини. Овчина практично не розтягується, добре дихає, не кусає, як звичайна шерсть, легка, забезпечує дихання тіла. Шерсть краще ізолює, ніж синтетика, а також набагато стійкіша до запаху тіла. Це значна перевага, якщо ваше полювання розтягнеться в часі. Звичайно, що синтетика, дешевша, і хоча вона це не вовна з її великим списком переваг, проте вона – гарний економний вибір. Крім того на вовну ще може бути алергія. Цей нюанс теж враховуйте.

Які кольори камуфляжу слід використовувати

Чудовий камуфляжний малюнок – один з найважливіших елементів для маскування мисливця, а відтак успішного полювання. Не буде таємницею, якщо ми скажемо, що є скептики, які переконують, що плюси камуфляжу на полюванні переоцінені, однак і є те з чим і ці «невіруючі» згодні.

Коли ви обираєте мисливський одяг і готові віддати свої кров’ю і потом зароблені гроші, то знайте, що вибір має зупинитись на одязі, який відмінно повинен вписуватись в навколишнє середовище, в якому ви полюватимете. Наразі існує безліч різних видів камуфляжного одягу, опис всіх з них займе і багато часу, і вам доведеться читати багато букв. Ми зупинимось на універсальному камуфляжі – світлий піксель. Він розроблений для маскування в максимально багатоманітних умовах навколишнього середовища. І ще одне, якщо ви любите експериментувати і ще не визначились на кого полюватимете, то вам дорого обійдеться купувати щоразу новий набір камуфляжу під нові умови полювання. Якщо це так то зверніть увагу на універсальні розфарбовування камуфляжу. Якщо у вас виникли запитання або вам ще цікаво прочитати про інші елементи одягу на полювання або ж ви володієте власним секретом вибору одягу для полювання (витчете за тавтологію) напишіть це все у коментарях під цією статтею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *