Останніх 5 ведмедів вивезли із приватного звіринця у Покровську на Донеччині (ФОТО)

IMG-0107bb2d8a521eeec847aa5a8817b798-VДержавні інспектори з охорони навколишнього природного середовища у супроводі співробітників поліції та зоозахисників забрали із приватного звіринця «Парк покровського періоду» 5 останніх ведмедів. Рішення про накладання арешту на цих тварин ухвалено 5 лютого Красноармійським міжрайонним судом Донецької області. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України.

Раніше ветеринарні лікарі неодноразово оглядали тварин та підтверджували, що їх утримують у неналежних умовах, котрі несуть загрози для їх життя.

Як відомо, 1 лютого невідомі особи не дозволили зайти екологічним інспекторам територіального органу Державної екологічної інспекції України, ветеринарам та зоозахисникам на територію звіринцю для здійснення перевірки.

Це стало підставою для звернення до Національної поліції України, яка у свою чергу в рамках кримінального провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами у приватному звіринцеві звернулися до суду із клопотанням накласти на них арешт.

У свою чергу Красноармійський міськрайонний суд у Донецькій області підтримав клопотання поліції та ухвалив рішення накласти арешт і вилучити ведмедів, що залишалися у приватному звіринцеві.

Загалом із звіринця у Покровську вилучено 11 ведмедів та 5 левів. Тварин перевезено до місць тимчасового перебування.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року ситуація з приватним міні-зоопарком в Україні викликала великий резонанс. За інформацією зоозахисників, тварини утримувалися у тісних клітках, холоді та антисанітарних умовах. Зокрема, там було виявлено 11 ведмедів та 5 левів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *