Збереження фауни є одним з основних завдань працівників лісового господарства

1 (1)Сніжна та морозна цьогорічна зима додала клопотів звенигородським лісівникам, оскільки за таких умов особливої підтримки потребують дикі тварини. Як розповідають у Звенигородському держлісгоспі, для цього в усіх лісництвах від початку перших снігів проводять викладку необхідних кормів, сезон зимової підгодівлі диких тварин триває постійно. Така робота ведеться не тільки в мисливських угіддях, але також й на об’єктах природно-заповідного фонду, де полювання заборонене.

Окремо слід сказати про Пехівське лісництво, де на території мисливського господарства «Пехівська дача» у вольєрах на площі майже у тридцять гектарів утримуються олені плямисті та дикі кабани. Вольєри облаштовані всім необхідним для тварин, передусім підгодівельними майданчиками. Корми для них – це сіно, кормові коренеплоди та зернофуражі, заздалегідь заготовила лісова охорона, тож в ці дні єгерям Олегові Глієвому, Петру Бучаку, Владу Пономаренкові під керівництвом Олександра Шевченка залишається лише дбати, аби кормушки не були порожніми. Окрім всього іншого, застосовують вони й мінеральну підгодівлю, оскільки пересвідчилися, що солонці добре впливають на організм тварин і зміцнюють його.2

Підгодовують в лісництві й парнокопитних, які перебувають поза вольєрами.

– Інакше не може й бути, оскільки збереження фауни є одним з основних завдань працівників лісового господарства, – каже помічник лісничого Пехівського лісництва Микола Бойко.

Джерело: viche.ck.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *