Перша міжнародна бізнес-конференція з дичерозведення: Український крок до більшого (ФОТО)

Фото Ігор Марчук

Перша міжнародна бізнес-конференція по дичерозведенню — з недавніх пір видатна подія для галузі мисливства та дичерозведення в Україні. Ця подія, яка тривала два повних дні 30 вересня та 1 жовтня 2023 року, об’єднала близько 100 учасників та 15 спікерів, які є практикуючими підприємцями та ентузіастами у сфері дичерозведення, охорони природи та мисливства. Про це на своїй сторінці повідомив Ігор Марчук, народний депутат України, голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій завдяки підтримці якого відбувся захід.

Крім того, заходу надали підтримку Комітет з питань економічного розвитку, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Рівненська ОВА, Державне агентство лісових ресурсів України.

Перша міжнародна бізнес-конференція по дичерозведенню стала важливим форумом для обговорення низки ключових питань. Це включало в себе інвестиційні проекти з розведення оленя шляхетного та будівництво ранчо на площі 300 гектарів. Все це робить дичерозведення одним із можливих напрямів розвитку непромислових територій та драйвером місцевої економіки.

Конференція також включала в себе наукові аспекти, зокрема презентацію першої магістерської програми дуальної освіти по дичерозведенню, що є важливим кроком для надання освітніх можливостей та підвищення якості фахівців в цій сфері. Лінас Пакаманіс (Литва) провів майстер-клас з оцінки трофеїв оленя шляхетного за системою СІС.

Варто зауважити, що на конференції також були представлені природозахисні організації, такі як WWF-Україна та Rewilding Ukraine, які долучилися до обговорення проблем охорони природи.

Ця подія була можливою завдяки спільній роботі всіх зацікавлених сторін і вперше у мисливській історії сучасної України, майбутнє біорізноманіття було обговорено без взаємних обвинувачень та з конструктивним підходом.

– Перша Міжнародна Бізнес-Конференція з Дичерозведення стала важливим кроком на шляху розвитку мисливської галузі та збереження природи в Україні, – підсумовує Ігор Марчук.

Один коментар до “Перша міжнародна бізнес-конференція з дичерозведення: Український крок до більшого (ФОТО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *