Підгодівля триває. На Кіровоградщині для тварин тільки солонці поповнили на 800 кг солі

SDC12362Враховуючи складні погодні умови – довгочасні морози і заметілі – триває зимова підгодівля диких тварин у мисливських угіддях Кіровоградської області. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ.
У користуванні п’яти лісогосподарських підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства знаходиться 47,6 тис. гектарів угідь. Працівники державної лісової охорони завчасно піклуються про підгодівлю лісових мешканців, і коли зима нагадує про себе низькими температурами і великою кількістю опадів, посилюють допомогу тваринам.
Орієнтуючись на потреби тварин, працівники лісгоспів за січень і початок лютого виклали 8,5 т зерна кукурудзи, близько трьох тонн зерна пшениці, 2,5 т зерновідходів, 1,4 т сіна, а також поповнили солонці 800 кг солі.
Єгері постійно пильнують за належним станом підгодівельних майданчиків та за запасом кормів на них, аби мисливські тварини витримали випробування суворою зимою і вдалося максимально зберегти поголів’я дичини у лісах Кіровоградщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *