Підгодівля звірів – запорука хорошої зимівлі тварин і доброго приплоду молодняка

pidgod-gricivs-l-vo-f9Головні завдання мисливського господарства – охорона, використання та відтворення мисливських тварин, надання послуг з полювання, розвиток мисливського спорту і мисливського собаківництва. Приємно відзначити, що в угіддях Старокостянтинівського лісгоспу поступово поліпшуються охорона та відтворення мисливської фауни, боротьба з браконьєрством та хижаками. А відтак зростає чисельність основних видів дичини. Про це повідомляє прес – служба Старокостянтинівського лісгоспу.pidgod-griciv-l-vo-1-2d

За минулий рік державною лісовою охороною ДП “Старокостянтинівський лісгосп” спільно з працівниками Старокостянтинівського відділу поліції проведено 34 рейди з охорони державного мисливського фонду. Виявлено 13 порушників правил полювання. Вони сплатили 4556 гривень штрафів.

Зараз у працівників Самчиківського й Грицівського лісництв, на території яких розташовуються мисливські угіддя підприємства, гаряча пора. З настанням важких погодних умов вони посилили підгодівлю звірів. Це стане запорукою хорошої зимівлі тварин і доброго приплоду молодняка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *