Податок на домашніх тварин в Франції: як це вплине на мисливців та полювання

Час від часу виникають податкові ідеї, про які ви думаєте: «Але це ж найбезглуздіше, що я коли-небудь чув!» І ось про одну з таких ідей інформує Chasses Eternelles.

Здається, з французьким оподаткуванням та тваринами, що, мабуть, зовсім незв’язані поняття, хтось вирішив спробувати створити нову категорію – «cause animale » або, інакше кажучи, «оподаткування тварин». Складніше навіть не те, що воно є безглуздим, а те, що воно ніяк не зв’язане з захистом тварин. А що саме воно передбачає?

Спосіб 1: ПДВ для Тварин

Спочатку в Sandrine Rousseau виникає ідея внести “виняткове ПДВ на присадибне полювання”. Ця ідея буквально означає оподаткування полювання за спеціальним ПДВ. Таким чином, полювання на диких тварин ставало би суттєво дорожчим.

Спосіб 2: Оподаткування Домашніх Тварин

Потім Aymeric Caron запропонував збільшити частку податку на одну восьму для платників, які декларують домашню тварину. «Захід соціальної справедливості», який депутат виправдовує необхідністю «враховувати витрати, які завдають домашні тварини, так само, як (…) діти». Так, ви чуєте насправді: діти і домашні тварини в одному ряду.

Чому Це Незрозуміло

Ці ідеї можуть бути не тільки безглуздими, а й надзвичайно нерозумними з фіскальної точки зору. А якщо розглядати їх з погляду логіки, то насправді невідомо, як це могло б працювати.

До того ж важко сказати, чи ці “оподаткування тварин” передбачають модульовану частку податку в залежності від ваги тварини чи  її чутливості. Можливо, за кожну задекларовану тварину ви мали би оплачувати восьму частку податку? На жаль, деталей немає.

Висновок

Безсумнівно, ідеї “тваринного оподаткування” викликають не лише сміх, але й серйозні питання. Податкова система є складною справою, і такі безглузді ідеї не тільки важко зрозуміти, але і практично неможливо втілити в життя. На жаль це не жарт чи прояв креативності певних осіб, а пропозиції реальних французьких політиків, які важко сприймати серйозно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *