Поліцейські Тернопільщини закликають здавати незаконну зброю

02Із 1 березня в Тернопільській області, як і по всій Україні, проходитиме місячник добровільної здачі зброї. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.
В зв’язку із добровільною здачею зброї та боєприпасів до неї, у 2015 році, 19 жителів області не притягнуто до кримінальної відповідальності, а 196 одиниць зброї, спецзасобів, які відповідали технічним вимогам для полювання чи самозахисту, після відповідного оформлення зареєстровані в особисте керування громадян.
Під час проведення профілактичних заходів в 2015 році мешканці Тернопільщини добровільно здали 367 одиниць зброї, в тому числі 32 одиниці мисливської нарізної зброї, 256 мисливських гладкоствольних рушниць (61 перебували в незаконному обігу), 26 одиниць холодної зброї та 46 одиниць іншої зброї.
До поліції краяни повернули 37 газових пістолетів, револьверів та 6 пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії.
Правоохоронці нагадують: незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Громадяни, які добровільно звернуться до міліції, аби здати небезпечні предмети, звільняються від будь-якої (кримінальної чи адміністративної) відповідальності.
Правоохоронці рекомендують, з питань здачі, придбання чи реєстрації зброї, та спецзасобів, звертатися у підрозділи дозвільної системи національної поліції за місцем проживання.

Один коментар до “Поліцейські Тернопільщини закликають здавати незаконну зброю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *