Закарпаття: місця щоб здати добровільно зброю і не нести відповідальності

02Як уже повідомляла Криниця мисливця, що з 1 березня по всій Україні, проходитиме місячник добровільної здачі зброї. То тепер, власників нелегальних арсеналів, відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області, також інформує про можливість взяти участь в цій акції.
Протягом місяця власники нелегальних арсеналів мають можливість здати зброю та боєприпаси, уникнувши кримінальної відповідальності. Водночас саму зброю можна зареєструвати в установленому законом порядку.

Як наголошує начальник дозвільної системи закарпатської поліції майор Михайло Січка, за нелегальне зберігання зброї закон, зокрема ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Водночас, згідно з ч.3 цієї ж статті ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
Здати нелегальну зброю громадяни можуть в підрозділи дозвільної системи поліції за місцем проживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *