Полювання із жінками, які найтиповіші помилки чоловіків

53790532_253821815569984_743046848494698496_nМисливиці розповіли, що може зіпсувати бажання повертатись на полювання. Беріть на озброєння!

1. Недооцінка важливості комфорту

«Я була змушена сидіти декілька годин на землі в засідці, було дуже холодно, і коли я нарешті підвелась – ледь не впала. Я б ніколи не починала свій досвід з такого полювання». Якщо ви бачите незадоволений вираз обличчя своєї супутниці – варто подбати про її комфорт.

2. Бути поблажливим

«Єдина причина, через яку на тебе звертають увагу – ти жінка, і це така рідкість на полюванні, що тобі не треба бути хорошим мисливцем!». Не тисніть на мисливицю, просто будьте поруч – підтримуйте і будьте позитивним!

3. Не приділяти увагу практиці

Допомагайте в практиці стрільби, аби зменшити кількість підранків і не змушувати жінку бачити страждання тварини. Переконайтесь, що ваша супутниця знає техніку безпеки і вміє поводитись зі зброєю.

4. Бути грубим

«Я не з образливих, але одного разу мій компаньйон на полюванні показував мені вульгарні фото жінок на своєму телефоні, а інший розповідав про походеньки своїх друзів. Це псує атмосферу полювання». Поводьтесь з мисливицею так, як хочете щоб поводились з жінкою у вашій родині. Уникайте вульгарної лексики і сексуальних натяків – просто насолоджуйтесь часом, проведеним в її компанії.

5. Байдужість до небезпеки

«Одного разу ми розташувались в полі і почалася гроза. Та наші гіди навіть оком не моргнули. Усе про що я могла думати – мої діти будуть розповідати, що їх мама померла в полі під час грози». Турбота про безпеку – має бути на першому місці.

6. Неповага до трофею

Зневага до трофею – в принципі недопустима для справжнього мисливця. Але ніщо так швидко не зіпсує жагу жінки до знайомства з полюванням, як жорстокість або байдужість до трофеїв. Полювання починається з поваги.

7. Недостатньо терпіння

«На першому ж тренуванні зі стрільби мій хлопець все робив за мене, замість того аби пояснити – як усе працює і як заряджати зброю. День завершився у сльозах, поки він не зрозумів – не для всіх зброя щось природне». Найкращий вчитель – терплячий вчитель. Дратівливість зіпсує задоволення від полювання усім.

8. Відношення як до тендітної вази

Так, жінки люблять комфорт, але це зовсім не значить, що вони бояться забруднитися чи проявити сміливість – просто спитайте, а не робіть висновки за неї.

9. Зосередження лише на пострілі

«Багато жінок хочуть не лише полювати, а й вчитися полювати».Використовуйте будь-яку можливість аби пояснити, що ви робите і навіщо. А ще краще – почніть навчання до сезону полювання.

10. Недооцінка можливостей мисливиці

«Я працюю в збройовій компанії, але під час полювання мій гід не дозволяв мені самостійно заряджати рушницю. Хоча я могла зробити це з легкістю». Ніхто не любить коли з ним поводяться ніби він некомпетентний!

Залучайте жінок до полювання, бо вони – наша надія на збереження мисливських традицій!

Джерело: ГС «Всеукраїнська мисливська спілка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *