Полювання на фазана у Луганській області коштуватиме мисливцю 150 гривень

Починаючи із 2 жовтня 2021 року по 28 листопада 2021 року у всіх мисливських угіддях на території колишніх Новопсковського та Старобільського районів відкривається сезон полювання на самця (півня) фазана. Про це повідомляє Державне підприємство “Старобільське лісомисливське господарство”.

– У народі це полювання називали царським, дивлячись на красу птиці. Полювання на самця фазана ліцензійне. Ціна відстрільної картки (ліцензії ) на добування однієї голови самця фазана 150 грн (з ПДВ). Норма – 1 фазан. Дні для полювання: середа, субота та неділя у продовж усього світлового дня. Відстрільні картки ( ліцензії ) виписує безпосередньо ДП “Старобільське ЛМГ”,а також всі єгеря на територіях своїх мисливських угідь. Полювання здійснюється під керівництвом єгерської служби, – пишуть у пресслужбі відомства.

Також зазначається, що ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ полювання в заборонених місцях, а саме: на територіях та об’єктах природно – заповідного фонду, де це заборонено відповідно до положень про них, на відтворювальних ділянках, у межах населених пунктів, в угіддях не зазначених у дозволі, на відстані ближче ніж 200 метрів від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель де можливе перебування людей.

– Добування самки (курочки) фазана вважати порушенням правил полювання (браконьєрством). Мисливець відшкодовує за дане порушення збитки в сумі 2000 грн/ 1 голова. За додатковою інформацією звертатися за тел : 050 475 3325, 050 299 4158, – наголошують в ДП “Старобільське ЛМГ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *