Полював на лисиць, а застрелив кабана: випадково чи ні, розбиратиметься поліція (ФОТО)

На Кельменеччині місцевий житель, попри завершення сезону полювання, застрелив дике порося. Подія сталася неподалік села Ленківці в мисливських угіддях Кельменецького місцевої організації Українського товариства мисливців та рибалок. Там лиси завдають шкоди господарствам місцевих жителів. Відтак з метою відстрілу «рудих крадіїв», єгер Олексій КАЦАП організував мисливців на пошуки хижаків.

Під час облави один з мисливців, замість лиса, вполював дикого кабана, що заборонено законом. Дізнавшись про браконьєрство єгер відразу повідомив правоохоронців. Працівники поліції, в свою чергу, вивчивши та задокументувавши всі обставини справи, порушили кримінальне провадження за статтею 248 Кримінального кодексу України «Незаконне полювання». Вага неправомірно впольованої тварини близько 80 кілограм. Наразі підраховується сума завданих збитків.

Також на Кельменеччині працівники державної лісової охорони виявили, неподалік імпровізованого підгодівельного майданчика для диких тварин, фотопастку. Прилад віддаленого спостереження та фільмування оснащений датчиками руху, браконьєри розмістили в лісі, ймовірно, для того, щоб спостерігати за дичиною і вполювати її. Фотопастку лісівники вилучили.

Загалом з початку року працівниками державної лісової охорони виявлено та задокументовано 10 порушень правил полювання в мисливських угіддях Чернівеччини. Всі порушники притягнуті до відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *