Пріоритети охорони тваринного світу України та ролі мисливства у цій справі (ВІДЕО)

kond-sluh-271119-18Саме з такою темою виступив напередодні, 27 листопада, у Верховній Раді України під час парламентських слухань на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п’ять років» Василь Новицький – викладач кафедри Білоцерківського національного аграрного університету.

Незважаючи на те, що під час доповіді у залі ВРУ зникло світло Василь Новицький зміг доповісти про реальні проблеми в охороні тваринного світу України та ролі мисливської галузі у цій надважливій справі.

варто зазначити, що заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк відкриваючи парламентські зазначила, що попередні слухання проводилися у 2018 році і на них обговорювалися реалізації в Україні міжнародних документів щодо запобігання змінам клімату.

«Актуальність проведення парламентських слухань свідчить про те, що виклики, пов’язані зі станом довкілля та необхідністю впровадження належного екологічного врядування в нашій країні є вкрай важливими для України», – сказала Олена Кондратюк.

Вона також нагадала, що Верховна Рада минулого скликання прийняла Закон «Про основні засади стратегії державної екологічної політики України на період до 2030 року», який вводиться в дію з 1 січня 2020 року. «Одна з основних цілей Стратегії є вкрай актуально – це формування у суспільстві сталих європейських екологічних цінностей, зокрема, шляхом освіти та виховання, здійснення широкої просвітницької діяльності», – поінформувала народний депутат.

За її словами, «одним із пріоритетів державної політики має стати не декларативне, а реальне забезпечення екологічних прав громадян, доступу громадськості до правосуддя з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування».

Слухання ініційовані Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *