Іспит для отримання посвідчення мисливця відбувається щовівторка у приміщенні Волинського ОУЛМГ

81076-1570735553У Волинському ОУЛМГ – період активної здачі іспитів. Нагадуємо, що для отримання посвідчення мисливця необхідно пройти перевірку на спеціалізовані знання. Зробити це можливо протягом року, а не лише у період мисливського сезону. Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Інформуємо також, що посвідчення мисливця можна отримати з 18-річного віку. Хоча користуватися вогнепальною зброєю дозволяється лише з 21 року, а нарізною – із 25. У зв’язку з такими законодавчими моментами, не варто починати оформлення документів у 18 років. Краще добре підготуватися до іспиту, вивчати правила та закони й тільки через 7 років піти на полювання.

Щодо безпосередньо іспиту, то скласти його можна, відповівши на запитання в екзаменаційних білетах – за допомогою комп’ютерної техніки, або письмово – шляхом обрання правильної відповіді на тестові питання.

Перелік екзаменаційних питань для отримання “Посвідчення мисливця”

Завантажити (DOC, 20KB)

Достатньо протягом 15 хв. відповісти на 19 із 24 запитань комп’ютерного тесту про техніку безпеки під час полювання, знання законів і природознавства.

Прийом екзаменів для громадян України, які проживають на території Волинської області і виявили бажання отримати посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відбувається за адресою: м. Луцьк, проспект Волі 30, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства. Екзамен проводиться щовівторка об 11:00 та 14:30 за попереднім записом, який здійснюється протягом тижня.

Для запису на іспит потрібно подати заяву та анкету, пред’явити паспорт громадянина України для перевірки відповідності зазначених відомостей.

Контактні телефони (0332) 24 00 70 – сектор мисливського господарства.

А надалі, щоб отримати необхідні дозвільні документи – дійте відповідно до Порядку видачі посвідчення мисливця та контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *