Редакція Криниця мисливця звертається до низки державних структур щодо ситуації зі сказом в Україні

Редакція Криниця мисливця звертається щодо ситуації зі сказом в Україні до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Центру громадського здоров’я України.

У нашому зверненні ми ставимо такі запитання та прохання щодо ситуації зі сказом в Україні:

  1. Скільки випадків сказу було виявлено у котів в Україні за останній рік, і чи є зростання цього числа порівняно з попередніми роками?
  2. Які регіони України мають найвищу поширеність сказу серед собак, і чи існує план щодо контролю за цією епідемією?
  3. Чи є випадки сказу серед лисиць в Україні (в яких регіонах найбільша поширеність), і які заходи приймаються для запобігання поширенню цього вірусу у дикій природі?
  4. Які інші види диких тварин, окрім лисиць, були виявлені як носії сказу в Україні?
  5. Які профілактичні заходи і вакцинація використовуються для зменшення поширення сказу серед домашніх та диких тварин в Україні?
  6. Чи є інформація про інфікування людей сказом через контакт з інфікованими тваринами в Україні, і які заходи приймаються для запобігання цьому?
  7. Які дослідження проводяться щодо тварин з підозрою на сказ в Україні для поліпшення стратегій контролю та профілактики цієї хвороби?

Ми віримо, що відповіді на ці питання допоможуть суспільству зрозуміти поточну ситуацію з сказом в Україні та сприяти впровадженню ефективних стратегій контролю та профілактики цієї хвороби. Публікація інформації на нашому сайті допоможе підвищити обізнаність громадськості щодо цього питання і сприятиме покращенню ситуації зі сказом в Україні.

Листи надіслані на електронні скриньки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Центру громадського здоров’я України. Чекаємо на відповіді в установлений законом термін.

Про результати повідомимо.

Один коментар до “Редакція Криниця мисливця звертається до низки державних структур щодо ситуації зі сказом в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *