РЕКОРД: Словаччина повідомляє про найбільший трофей оленя у світі!

Фото: Dušan Krajniak

Здобич в Шалговце в окрузі Topoľčany в Словаччині став предметом світового зацікавлення завдяки історичному досягненню в полюванні на трофейну дичину. Про це повідомляє Časopis Poľovníctvo a rybárstvo.

Окреме мисливське господарство в Шалговце вже кілька років працює з акцентом на інтенсивне розведення оленя і муфлона. Якісний генофонд, забезпечення спокою дичини на заповідній території, професійне управління харчуванням дичини… Все це, разом з однозначною метою забезпечення високої трофейної цінності, створило ідеальні умови для розведення дичини з чудовими трофейними якостями.

І саме в цьому мисливському господарстві 13 серпня 2023 року був добутий дев’ятирічний трофейний олень, що свідчить про виняткову подію. Експерти центрального комітету для оцінки трофеїв (CIC), у складі якого були Ing. Dušan Krajniak, Ing. Štefan Engel, PhD., та Ing. Peter Šmehýl, PhD., 9 жовтня з присутністю представника окружної адміністрації PLO спільно оцінили трофей впольованого оленя.

Результат підтвердив найсміливіші очікування. Після ретельних вимірювань у заліковій таблиці з’явився бал CIC – 273,59. Нещодавно встановивши новий національний рекорд на трофей оленя, впольованого у вольєрі, Словаччина надсилає послання всьому світу у вигляді найбільшого в світі трофея оленя, зареєстрованого в офіційних базах даних…

Нещодавно ми повідомляли, що в Хорватії мисливець добув 230-кілограмового оленя із 20 відростками на рогах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *