Робоча зустріч між мисливцями та міністерством: пошук рішень для збереження дикої природи України

Вчора, 4 жовтня 2023 року, відбулась важлива робоча зустріч, яка може мати велике значення для майбутнього мисливської галузі України. Президент Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь, Віктор Червоний, провів конструктивні переговори з першим заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Олександром Краснолуцьким. Про це повідомляється на сторінці Асоціації у Фейсбук.

У зустрічі взяли участь також т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України, Віктор Смаль, і начальник Відділу мисливського господарства та полювання Держлісагентства, Володимир Каленіченко.

Основні теми обговорення включали:

Стратегію Розвитку Мисливського Господарства:

Обговорювалися питання щодо подальшої реалізації Стратегії розвитку мисливського господарства та шляхи покращення фінансового стану користувачів мисливських угідь, що в свою чергу допоможе забезпечити ефективну охорону мисливських угідь та зменшить епідеміологічну небезпеку через зростання популяції хижаків.

Ліміти та Норми Добування:

Затвердження лімітів використання диких парнокопитних звірів та норм добування інших мисливських тварин, що віднесені до державного мисливського фонду, стало предметом уваги. Президент Асоціації переконав представників Міністерства захисту довкілля, що регулювання дичини мисливських видів сприятиме поліпшенню фінансової ситуації користувачів мисливських угідь і зменшить загрозу епідемії африканської чуми свиней.

Домовленості та Далі:

Після важливих та довгих переговорів було досягнуто спільної домовленості щодо затвердження лімітів та норм, з певними обмеженнями щодо способів, видів та місць проведення полювання. Ці питання будуть погоджуватись і встановлюватись обласними військовими адміністраціями.

Стратегія Розвитку Мисливського Господарства:

Важливою частиною зустрічі було підтвердження того, що Стратегія розвитку мисливського господарства буде доопрацьована та погоджена Міністерством захисту довкілля в найкоротший строк.

У Всеукраїнській асоціації мисливців і користувачів мисливських угідь сподіваються, що Міністерство виконає узгоджені завдання і виконає свої обов’язки щодо погодження необхідних документів. В разі невиконання цих обов’язків, Асоціація залишає за собою право звернутися до вищих державних установ та правоохоронних органів.

Один коментар до “Робоча зустріч між мисливцями та міністерством: пошук рішень для збереження дикої природи України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *