Трагедія для світу осетрової ікри: 9 тонн риби загинули в Україні (ФОТО, ВІДЕО)

Одна з найпотужніших українських компаній, яка виробляє осетрову ікру – Ukrainian Caviar Berry, поділилася шокуючою новиною. За дописом, опублікованим у соціальних мережах 3 жовтня 2023 року, виробник оголосив про масштабну трагедію: в результаті серйозного забруднення водойми на півдні України, 9 тонн осетрової риби, включаючи види, занесені до Червоної книги, загинули.

Цей виробник осетрової ікри підкреслив своє довгострокове зобов’язання до охорони цієї цінної риби та вдосконалення технологій вирощування. Незважаючи на труднощі, що виникли на їхньому шляху, компанія зуміла врятувати унікальну червонокнижну рибу у 2014 році під час подій в Маріуполі та відновити її популяцію. Крім того, вони стали жертвами крадіжок великого обсягу осетрової риби в 2022 році під час повномасштабного вторгнення у Ладижині.

Ця компанія славилася своєю непохитною позицією стосовно бережливого підходу до отримання ікри, уникнувши забивання риби для її дістання, а натомість “доячи” ікру і залишаючи рибу живою. Зараз управління прокуратури охорони природи розпочало слідство щодо цієї події, загибель 9 тонн осетрової риби викликала велике обурення серед громадськості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *