Російський мисливець на качок потрапив у полон ЗСУ після невдалого “полювання” на фронті

До рук українських військових потрапив 47-річний мешканець Москви Ласло Тирик, який повівся на оголошення про пошук досвідчених мисливців “для охорони шпиталів та лікарень”. Про це повідомляє інформаційний портал “Цензор.НЕТ”.

Ласло, який з ентузіазмом відгукнувся на пропозицію, виявився рядовим 5-го мотострілецького полку 1-ї роти 2-го взводу. Проте замість обіцяної “охорони”, його разом з іншими такими ж обдуреними “мисливцями” відправили до штурмової роти.

“Качки не збиралися атакувати шпиталі та лікарні, тому Ласло з групою таких же мисливців за військовими виплатами залетіли до штурмової роти”, – іронічно зазначає “Цензор.НЕТ”.

Навички полювання на качок виявилися абсолютно непридатними в реальних бойових умовах. Більшість цих окупантів загинула під артилерійськими обстрілами та від ударів українських дронів. Ласло – один із небагатьох, кому пощастило вижити і потрапити в полон.

Ця історія є яскравою ілюстрацією того, як російська пропаганда вербує цивільних, обіцяючи їм легкі гроші та безпечну “роботу”. Натомість ці люди опиняються в самому пеклі війни, де їхні навички та досвід виявляються абсолютно марними.

Читайте також: На заході України будують центри реабілітації поранених диких тварин — заступник міністра Міндовкілля

Доля Ласло Тирика – це застереження для всіх, хто повірив у солодкі обіцянки російської влади. Війна – це не полювання на качок, і ті, хто спокусився на легкий заробіток, ризикують заплатити найвищу ціну – своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *