Сезон полювання 2019-2020

8a2df273dad136e824c146cf3e15d546Львівська область

Зважаючи на цьогорічні біофенологічні спостереження та погодні кліматичні умови, абсолютною більшістю користувачів мисливських угідь було прийнято узгоджене рішення, що полювання на водоплавних мисливських птахів (гусей, качок, лисок, тощо) розпочати з 18 години 10 серпня і завершити 23 листопада.

Беручи до уваги після сезонний облік зайців та зважаючи на значну кількість мисливців області, які полюють на зайців, а також враховуючи пропускну спроможність мисливських угідь, користувачами прийнято рішення, що на зайця русака полювання буде проводитись тільки в польових угіддях, у недільні дні з 24 листопада по 05 січня 2020 року включно.

На самців оленів, кабанів та його молодняк, здатний до самостійного існування з 01 серпня 2019 року до 31 січня 2020 року включно, а на самок кабанів, козуль та оленів благородних з 1 вересня до 31 грудня 2019 року включно.

На білку, бобра, куниць лісову та кам’яну, тхора лісового, єнотоподібну собаку, лисицю, вовка з 1 жовтня 2019 року до 28 лютого 2020 року включно.

На борсука з 1 жовтня до 24 листопада 2019 року.

Колективне та облавне полювання на кабанів, оленів і козуль переважна більшість користувачів мисливських угідь розпочнуть з жовтня і буде воно тривати до 31 грудня включно, а на самців оленів, кабанів та його молодняк, здатний до самостійного існування, – до 31 січня 2020 року включно.

Днями полювання, при індивідуальному полюванні, можуть бути усі дні тижня, при колективному та облавному полюванні тільки субота та неділя. Полювання на зайця русака вирішили проводи тільки в неділю в польових угіддях.

До прийняття такого рішення та його погодження Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства підходить виважено, враховуючи досвід попередніх років, стан популяцій мисливських видів звірів та птахів, зважаючи на пропозиції користувачів мисливських угідь та думку Громадської ради при управлінні.

Серпневе відкриття полювання 10 серпня об 18 годині, мисливці кажуть поміж себе на качок, вважається відкриттям сезону полювання для усіх мисливців тому, що це відкриття є наймасовішим і найбільш популярним та доступним для мисливського загалу.

Зважаючи на досвід минулих років та з метою уникнення скупчення значної кількості мисливців в управлінні, які приходять обмінювати контрольні картки перед відкриття сезону полювання, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до мисливців області, щоб не чекали до останнього тижня перед сезоном полювання, а вже розпочали обмінювати контрольні картки.

Для отримання щорічної контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, – мисливцеві необхідно звернутись до районного мисливствознавця, який обміняє її в управлінні, або самому обміняти її у мисливському відділі Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою м. Львів, вул. Яворницького 8/б (з 8 до 17 години, п’ятниця з 8 до 15 год. 45 хв, обідня перерва з 12 до 12 год 45хв).

Також нагадуємо мисливцям області, які документи дають право на проведення полювання: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, путівка чи відстрільна картка мисливського господарства, дозвіл на діагностичний або селекційний відстріл тощо). Відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання, паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Отже, щоб встигнути підготуватися до полювання, звертаємося до всіх мисливців області з проханням – перевірте свої документи, переконайтеся, що вони чинні, обміняйте завчасно щорічну контрольну картку.

Вінницька область

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *