Щільність популяції козулі в Нижній Саксонії сягає 6,92 особини на км²

За даними моніторингу дикої природи, проведеного Асоціацією мисливців Нижньої Саксонії (Landesjägerschaft Niedersachsen e.V.), козуля європейська – найменший вид оленів у Європі – була виявлена у 97,6% мисливських угідь регіону. Це свідчить про повсюдне поширення цього виду на території федеральної землі.

Весняна щільність популяції козулі в Нижній Саксонії в середньому становить 6,92 особини на км² площі, доступної для полювання. Ці тварини дуже вибагливі у своєму раціоні, віддаючи перевагу легкозасвоюваній їжі, такій як свіжі пагони, бруньки та трави. Саме тому козуль називають “селекціонерами”.

Цікавою особливістю Нижньої Саксонії є значна кількість чорних козуль. Ця колірна аномалія пов’язана з посиленою передачею темного пігменту, який пригнічує червоне забарвлення шерсті. Випадки чорного забарвлення козуль відомі на півночі Центральної Німеччини ще з раннього Середньовіччя, а з пізнього Середньовіччя задокументовані у письмових джерелах.

Читайте також: Поява козуль з різними варіаціями забарвлення свідчить про виродження популяції

Інформація, зібрана Асоціацією мисливців Нижньої Саксонії в рамках моніторингу популяції козулі європейської, дозволяє краще зрозуміти поширення та особливості цього виду в регіоні. Ці дані можуть бути використані для ефективного планування заходів з управління та збереження дикої природи, забезпечуючи стійкість популяції козулі в довгостроковій перспективі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *