Штраф 170 грн за перевезення мисливського карабіну з тепловим прицілом, глушником та патронами без дозволу (РІШЕННЯ СУДУ)

Мешканець села Зелена Ковельського району під час комендантської години перевозив легковим автомобілем мисливський карабін  «С2-550», тепловий приціл марки «GM Rattler», який був без чохла, глушник та 19 патронів калібру 30.06. Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Правоохоронці зупинили його автомобіль «Citroen» 13 вересня 2023 року близько 3-ої години ночі у Ковелі на вулиці Володимирській та склали протокол про порушення правил перевезення вогнепальної зброї та боєприпасів.

В судовому засіданні чоловік вину визнав та пояснив, що зброя перевозилася без чохла, оскільки була у несправному стані і її потрібно було доставити в місце зберігання. Сказав, що дозвіл на карабін у нього є та його також вилучили працівники поліції. Просив призначити найменшу міру покарання без конфіскації зброї та дозволу на її зберігання.

Про проведення експертизи зброї на встановлення чи дійсно вона була в несправному стані у постанові суду не зазначається.

Суддя Ковельського міськрайонного суду В’ячеслав Лесик постановив оштрафувати правопорушника на 170 гривен без конфіскації вогнепальної зброї і бойових припасів та судовий збір в сумі 536 гривень 80 копійок. Вилучені в ході огляду карабін, патрони, тепловий приціл та глушник, а також дозвіл поліція має повернути власнику.

До речі, за інформацією Ковель media цей громадянин, а саме Олександр Ч., кілька років тому вже притягувався до адміністративної відповідальності за фактом порушення правил зберігання зброї. Тоді, згідно з постановою судді Ковельського міськрайонного суду Ірини Логвинюк, він о 20-й годині 05 серпня 2018 року, перебуваючи на полюванні на пернату дичину поблизу села Гішин Ковельського району, з власної необережності втопив у річці Турії належну йому мисливську рушницю. Тоді його оштрафували на 119 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *